Роздрібні продажі складних продуктів або новинок на ринку, оптова торгівля, просування послуг event-агентств, а також інфопродуктів - сфера застосування лендінгів досить широка. Багато хто віддає перевагу створенню декількох лендінгів перед розробкою корпоративних порталів або інтернет-магазинів.

Використовується для посилення ефективності реклами послуги або продукту та збільшення аудиторії. Landing Page надає можливість вашим клієнтам ознайомитися з вашим товаром або послугою.

 

Етапи створення лендінгу:

Визначення цільової аудиторії Landing page (ЦА)

Рекламне оголошення на лендіну тільки «в потрібному місці» (сайти та ресурси, якими користується ЦА)

Структура і розмір односторінкового сайту, зручні для ЦА

Ефективний текст цільової сторінки

Сучасний дизайн, що відображає місію компанії

Технічна надійність і гнучкість лендінг пейджу

Заклик до дії (зв'язатися, замовити), який працює

Перевірка ефективності, підвищення показників продажу Landing page

 

Головним завданням сайту (Landing page) є конвертація відвідувача в покупця або клієнта компанії та спонукання до цільового дії (замовлення, купівлі).

 

Створюємо ефективні лендінги

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте на виході не шаблонні фрази та "замилений" дизайн, а унікальних продукт, адже ми підходимо до вирішення завдання, занурюючись в тематику сфери клієнта та аналізуючи всі аспекти конкурентного середовища.

 

Нестандартний підхід

Ми робимо лендінг пейдж інформативним, з унікальною логікою представлення інформації та доступністю у взаємодії з клієнтами.

Цікавить ефективне рішення? Розробимо посадкову сторінку, яка поліпшить всі аспекти вашого бізнесу!

 

Ідеальний масштаб всюди

З приходом в наше життя мобільних пристроїв, створювати професійний продукт без урахування сучасних тенденцій - недалекоглядно, тому технічні спеціалісти розроблять посадкову сторінку, яка автоматично масштабується на всіх мобільних пристроях.

 

Випереджаючи тренди

Чергова складова створення успішного лендінгу є інформаційна підготовленість, адже замовляючи лендінг під ключ, ви очікуєте швидкої віддачі у вигляді виконання цільових дій. Такий сценарій розвитку можливий тільки після ретельного аналізу конкурентів.

 

Дані з перших рук

Без комплексного налаштування аналітичних систем, розвиток і оптимізація змісту просто неможлива, але й просте налаштування не принесе достатньо даних: ми налаштуємо широкий набір індивідуальних цілей, виконання яких корелює з завданнями вашого бізнесу.

 

Відповіді на всі питання

Для якісного захоплення уваги користувача важливо не тільки дотримуватися стилістики та типографіки, але й продумати зміст, стати на місце клієнта та відповісти на всі питання, які він може задати. Надаючи детальну інформацію, ймовірність успішної конверсії зростає в рази.

 

Приємно дивуємо

Найчастіше лендінги, що мають "родзинку", запам'ятовуються і відразу привертають увагу цільового відвідувача. Вплив на настрій - один з важливих факторів, що мотивують до рішення про купівлю.

 

Кілька макетів розташування

Якщо ви вважатимете, що запропонована структура розташування інтерактивних елементів не зовсім підходить інтересам ваших цільових клієнтів, ми врахуємо всі ваші зауваження, ще раз пропрацюємо всі нюанси та представимо доопрацьований варіант, що задовольнятиме всі ваші вимоги.

 

Лендінг Пейдж - це перш за все продаж конкретної послуги або товару, людям, які цікавляться саме вашою пропозицією. Такий підхід дає дивовижний результат ефективності вашого бізнесу, який буде приносити високий дохід і бажання підкорювати нові вершини!