Портал служить майданчиком, на якому будуть розташовуватися десятки сайтів, магазинів, блогів, новинних ресурсів, фотогалерей, інтернет-журналів і просто особистих сторінок. Всі ці ресурси повинні бути об'єднані єдиною тематикою, тому портали часто називають інформаційними майданчиками. Створення інтернет-порталу - завдання вкрай складне, що вимагає детального опрацювання. Готовий проект повинен функціонувати коректно, щоб користувачі залишалися задоволені його відвідуванням і побажали стати його постійними учасниками. Для задоволення потреб аудиторії в портал вбудовуються сотні ресурсів. Створення інтернет-порталу завжди починається з розробки основної ідеї.

 

Про портал

 

Для кожного порталу ми створюємо персональну базу програм. Завдяки яким він буде функціонувати. Цей момент найскладніший і довготривалий. Написання програм може займає не менше кількох місяців. Зазвичай, створення унікальних програм триває не менше року, а іноді й більше, якщо створюється великий портал. Коли опрацювання програм завершено, залишиться подбати про наповнення ресурсу гідним контентом, і посиланнями. Наступний етап створення інтернет порталу полягає в його тестуванні. Розробники повинні протестувати портал і переконатися в його працездатності. Якщо виявляються будь-які недоробки, то вони відразу усуваються. Проводиться оптимізація порталу, після чого він розташовується на віддаленому сервері та йому присвоюється постійний домен. На цьому створення інтернет порталу завершується, і він може починати свою роботу. Однак створення порталу лише половина справи. Він потребує розкрутки, постійної підтримки та обслуговування. Якщо цим не займатися, портал не знайде свою аудиторію, і кошти, вкладені в його створення виявляться марною тратою. Ми здійснюємо підтримку всіх наших проектів протягом повного циклу їхнього існування. Саме тому ми зможемо продовжувати співпрацю для просування вашого ресурсу, збільшення кількості його відвідувачів та досягнення конкретних результатів.

 

Створення інтернет-порталу

Без ідеї здійснити проект важко, а часто просто неможливо. Коли буде обрана ідея, підбираються численні ресурси, які будуть об'єднані на сторінках порталу. Замовник, який бажає зацікавлений у створенні порталу, повинен вибирати тематику, в якій вільно орієнтується. Так, наприклад, неможливо володіти автомобільним порталом, не будучи завзятим автомобілістом. Краще вибрати тематику альтернативної спрямованості. Подальше створення інтернет порталу полягає в розробці технічного завдання. Без технічного завдання розробники швидко заплутаються в роботі, і випустять щось важливе з уваги. Технічне завдання складається з безлічі пунктів, в яких буде детально прописаний проект майбутніх робіт. Сам план повинен бути схвалений замовником. Повне узгодження всіх деталей та дозволить отримати саме той продукт, який очікєу замовник та уникнути часових та фінансових втрат на внесення правок або створення з нуля. Подальше створення інтернет порталу передбачає детальне опрацювання дизайну.

 

Створення інтернет порталу під ключ

Дизайн порталу досить складний, але наше завдання як розробників зробити його зрозумілим і приємним користувачам. Структура порталу містить в собі від 5 до 12 розділів, в залежності від тематики та завдання порталу.

 

Над розробкою дизайну працює колектив дизайнерів, які промальовують макет, продумують шляхи оптимізації та підвищення привабливості та зручності для користувачів та створюють повноцінний дизайн. Опрацьовується головна сторінка порталу та всі наступні, після чого виконується верстка. У підсумку виходить макет, який потребуватиме наповнення. Створення інтернет порталу передбачає персональне програмне забезпечення часто передбачає розробку унікальних програмних рішенб, які будуть враховувати роботу зі значними навантаженнями та пропонувати цікаві та нестандартні рішення. Зокрема, це може бути функціонал з прокладання маршруту подорожей та пошуку найкращих пропозицій від авіакомпаній, на основі порівнянь результатів пошуку серед тисяч авіакомпаній.